6. Употребите предложения в the Present Perfect Tense. Переведите предложения письменно. Model _ I read this book (already). I have already read this book. 1.I wrote a letter to my sister (just), 2. He spent his summer holidays...

6. Употребите предложения в the Present Perfect Tense. Переведите предложения письменно. Model _ I read this book (already). I have already read this book. 1.I wrote a letter to my sister (just), 2. He spent his summer holidays in Spain (never) 3. I know him very well, (since 1999) 4. I washed my shoes (just).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
просто на конце всегда s