7 - тапсырма каз яз помогите пожалуйста 25 баллов последние ненадо спамить если все упражнения то отмечу самым лучшим и спасибо нажму и еще дам баллы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) сыныптан шығады 2) қымтап жабады 3) мектептен шығарады 4) соңынан келеді 5) лезде бастайды 6) жерлерді хабарлайды 7) жәрдем береді
Гость
(закрывают)-- жабады ауыспалы шақ (выходят)-- шығады ауыспалы шақ  (идет)-- журеді ауыспалы осы шақ (выводят)-- шығарады ауыспалы осы шақ (начинают)-- бастайды ауыпалы осы шақ (сообщают)-- хабарлайды ауыспалы осы шақ (оказывают)-- көрсетеді ауыспалы осы шақ