8-10 речень ,твір шановливе ставлення до природи в повісті " Гусі-лебеді летять"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Природа - частина нашого життя. Адже саме природа забезпечує нас життєво необхідними чинниками: повітрям, теплом і світлом, їжею, водою і т. д. У творі "Гуси-лебеді летять", ми бачимо, як дідусь Дем'ян прищеплював любов до природи малому Михайлику. Він розповідав, що крила лебедів відмикають весну. А золоті ключі сонця - життя. Лебеді у творі - зображення відкриття нового, цікавого і неопізнанного.