8. Jack Chops Down the Beanstalk. jack climbs up the beanstalk, but the gigant starts to climb down, too. Come back here, you little thief! Ia m going to eat you! But Jack is almost in his garden. He shouts to his mother to br...

8. Jack Chops Down the Beanstalk. jack climbs up the beanstalk, but the gigant starts to climb down, too. Come back here, you little thief! Ia m going to eat you! But Jack is almost in his garden. He shouts to his mother to bring an axe. What are you doing, Jack! The giant is coming! I must chop down the beanstalk! Jack chops and chops the beanstalk with his axe until it falls down. The giant falls down too, and there is a terrible далее напечатаю подождите...Нужно полностью 8 главу напечатать и перевести.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Джек поднимается вверх по бобовому стеблю , но Гигант начинает спускаться вниз , тоже. Вернись , ты маленький вор !Я съем тебя ! Но Джек почти в своем саду . Он кричит своей матери , чтобы принести топор . Что ты делаешь , Джек! Гигант приходит! Я должен срубить бобовый стебель ! Джек (?) бобовый стебель с его топором , пока он не падает . Гигант падает слишком , и есть страшная