8 складнопідрядниз речень з творудою "Маруся" на українській мові

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вiн зна, для чого що робиться Стережись, щоб вона тобi не перепинила дороги до царства небесного Коли з старшим себе зострiлась, зараз низенько вклонилась  На вулицю i не кажи, щоб коли з подругами пiшла Дивиться, що й Василь з неї очей не спустить, i горiхи у жменi держить Вiн-бо думав, що се його дiвчину Левко вихваля Що ж у неї на думцi, того й сама не розбере Пiшов би й додому, так отут неначе прикований