9. До дієприкметника зібраний дібрати залежні слова, утворивши дієприкметниковий зворот. Скласти два речення так, щоб в одному —дієприкметниковий зворот виділявся комами, в іншому — ні.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зібраний дбайливими господарями урожай красувався біля хати. Біля хати красувався урожай, зібраний дбайливими господарями.