9. Установіть відповідність між реченнями та видами зв’язку. 1. Сполучниковий сурядний і підрядний; 2. безсполучниковий та сполучниковий сурядний; 3. безсполучниковий та сполучниковий підрядний; 4. безсполучниковий та сполучник...

9. Установіть відповідність між реченнями та видами зв’язку. 1. Сполучниковий сурядний і підрядний; 2. безсполучниковий та сполучниковий сурядний; 3. безсполучниковий та сполучниковий підрядний; 4. безсполучниковий та сполучниковий сурядний і підрядний. А) Ще сніг кругом, ще голі віти в дуба, і не курличуть в небі журавлі (В. Сосюра). Б) Ти з’явилась мені – і здалося, що світ помолодшав навколо на тисячу літ (В. Симоненко). В) Хто боязкий, той не рушить, хто відважний, той віз підважить (Народна творчість). Г) Над вечір хуга втихла, хмари на заході почервоніли, сніг стужавів і гостро заблищав, а повітря стало таким прозорим, що було далеко видно голі дерева понад шляхом (Г. Тютюнник).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-б 2-а 3-в 4- г правильні відповіді