9. Які положення МКТ (Молекулярно-кінетичної теорії) підтверджує броунівський рух? 10. Як направлена сила поверхневого натягу? 11. За якою формулою можна визначити відносну вологість повітря? 12. Що характеризує модуль пруж¬нос...

9. Які положення МКТ (Молекулярно-кінетичної теорії) підтверджує броунівський рух? 10. Як направлена сила поверхневого натягу? 11. За якою формулою можна визначити відносну вологість повітря? 12. Що характеризує модуль пруж¬ності? 13. Якщо для дослідів взяти гумову смужку з більшим поперечним перерізом, то чи зміниться значення модуля пружності? 14. Фізична величина, що визначає число молекул у даному тілі, називається: 15. Відношення числа молекул N до об’єму V, який займають ці молекули, називають: 16. Як зміниться тиск газу, якщо концентрація молекул збільшиться в 3 рази?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
оооввашщоипаарощипегщжх