A. Circle the correct form of the verb Помогите пожалуйста! За раннее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I'm doing\ do you come\ do you have\it depends\ are you going to the party\ do you mean \I need \ I'm moving \ are you living \ I'm staying \ are you doing\ want\ Im meeting
Гость
A .1.are you studying 2.am doing, 3.where do you come from ? 4.do you have a day 5.it depends 6.are you going? 7.do you mean? 8.need 9.am moving 10.are you leaving 11.am staying 12.are you doing 13.want 14.am meeting