A) Have you ever seen a cactus b) Have you ever seen a saquaro cactus? c) Have you read a poem about a saquaro cactus before? d) Do you like this poem? e) Why do you like it? f) Do you write a poem Жауабымен,қазақша аударма...

A) Have you ever seen a cactus b) Have you ever seen a saquaro cactus? c) Have you read a poem about a saquaro cactus before? d) Do you like this poem? e) Why do you like it? f) Do you write a poem Жауабымен,қазақша аудармасымен
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) вы когда-нибудь видели кактус б) вы когда-нибудь видели saquaro кактус?с) вы читали стихотворение о saquaro кактус раньше?д) нравится ли вам это стихотворение? е) почему вам это нравится?е) ты пишешь стихи