A law book of your group. Составьте 10 предложений на английском языке.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если любых,то так: My name is Alisia. This is my book. It is opened. He gave me an interesting book. He slowed the picture to her. Europe on the British Isles and consist of four parts-England,Scotland,Wales and Nothern Ireland. Пока что все,не успею делать свое дз