A queer look came over John Arable's face. He seemed almost ready to cry himself. All right, he said. You go back to the house and I will bring the ru
A queer look came over John Arable's face. He seemed almost ready to cry himself. All right, he said. You go back to the house and I will bring the runt when I come in. I'll let you start it on a bottle, like a baby. Then you'll see what trouble a pig can be.
Ответ(ы) на вопрос:
Странный взгляд подошел лицо Джона пахотных-х годов. Он, казалось, почти готов был заплакать себя. Ладно, сказал он. Вы возвращаетесь в дом, и я принесет коротышкакогда я вошел. Я дам вам запустить его на бутылку, как ребенок. Тогда вы увидите, что проблема свинья может быть.