A) завжди усього боїться, а його не боїться ніхто; Б) носить червоний ковпак, злий і підступний, не має душі; B) лагідні очі, добра та щира усмішка, товариський; Г) щоранку обов’язково заходить до Тронної Зали, його обличчя, жо...

A) завжди усього боїться, а його не боїться ніхто; Б) носить червоний ковпак, злий і підступний, не має душі; B) лагідні очі, добра та щира усмішка, товариський; Г) щоранку обов’язково заходить до Тронної Зали, його обличчя, жорстокого й сердитого, ніхто не бачить; Ґ) щирий друг, уболіває за справи, має химерний одяг; Д) має сто незавершених справ, приходить на допомогу іншим. Казка:Надзвичайні пригоди Алі у краіні недоладіі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в) Недоладько г) Недороль  Перший д)Аля(Галя)