Абавязкова чытайце услых штодня не менш як15-20мтнут. Вымауляючы словы, адчувайце да их пашану. Яны сагравалися вуснами прашчурау. Хай кожнае слова будзе вам як блаславенне продкау. Падкрэслицесловы, па яких вы адращу пазнали п...

Абавязкова чытайце услых штодня не менш як15-20мтнут. Вымауляючы словы, адчувайце да их пашану. Яны сагравалися вуснами прашчурау. Хай кожнае слова будзе вам як блаславенне продкау. Падкрэслицесловы, па яких вы адращу пазнали пабуджальныя сказы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
абавяскова адчувайце бабуджальныя. 15 20минут