Admission, appreciation, assumption, awareness, consideration, flexibility,immersion.maturity.mismatch.mixing.adapt.appreciate.benifit.browse.consider.decrease.enhance.judge.prohibit.provide.  переведите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
визнання,   вдячність,   припущення, обізнаність, розгляд, гнучкість, занурення, зрілість, Невідповідність, змішування, адаптуватися, цінувати, вигод, переглядати, вважати, зниження, підвищення, суддя, заборонити, забезпечити.