Адзначце сказы, у якіх на месцы пропуску ставіцца коска. 1) На станцыі было больш чым паўдзясятка пуцей. 2) Хлопцы сусрэліся як даўнія знаёмые. 3) Ночка глухая цягнецца як год. 4)У каморцы было холадна амаль як на дварэ. 5)...

Адзначце сказы, у якіх на месцы пропуску ставіцца коска. 1) На станцыі было больш чым паўдзясятка пуцей. 2) Хлопцы сусрэліся як даўнія знаёмые. 3) Ночка глухая цягнецца як год. 4)У каморцы было холадна амаль як на дварэ. 5) Ні з таго ні з сяго сярод белага дня заспявалі пеўні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Первый второй третий и четвёртый