Алгебра, 9 клас Розв'яжіть графічно систему рівнянь x^2+y^2=8 x^2-y=2 Спасибо огромное!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]y^2+x^2=8[/latex] - коло, з координатами центру т. [latex](0;0)[/latex] і радіусом [latex]R=2 \sqrt{2} [/latex] [latex]y=x^2-2[/latex] - парабола, вітки напрямлені вгору([latex]a=1\ \textgreater \ 0[/latex]). Щоб побудувати графік функції [latex]y=x^2-2[/latex], треба спочатку побудувати графік функції [latex]y=x^2[/latex], потім на 2 одиниці графік функції [latex]y=x^2[/latex] опустити вниз. Остаточно будемо мати графік [latex]y=x^2-2[/latex] Графіки перетинаються в точці [latex](-2;2)[/latex] і [latex](2;2)[/latex], де [latex]x =\pm 2[/latex] - розв'язок даної системи.