Американський фермер засадив дві ділянки землі овочами. Обидві ділянки мають порямокутну форму. Периметр першої ділянки дорівнює 240 м. Периметр другої ділянки- 320м. Ширина ділянок однакова. Знайди довжину першої і другої діля...
Американський фермер засадив дві ділянки землі овочами. Обидві ділянки мають порямокутну форму. Периметр першої ділянки дорівнює 240 м. Периметр другої ділянки- 320м. Ширина ділянок однакова. Знайди довжину першої і другої ділянки.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эта задача не имеет однозначного решения.
делянки могут быть любой ширины- и вариантов длины много