Аналiз вiрша Лесi Украiнки У дитячі любі роки, Коли так душа бажала Надзвичайног?

Аналiз вiрша Лесi Украiнки У дитячі любі роки, Коли так душа бажала Надзвичайног??, дивного, Я любила вік лицарства. Тільки дивно, що не принци, Таємницею укриті, Не вродливі королівни Розум мій очарували. Я дивилась на малюнках Не на гордих переможців, Що, сперечника зваливши, Промовляли люто: «Здайся!» Погляд мій спускався нижче, На того, хто розпростертий, До землі прибитий списом, Говорив: «Убий, не здамся!»
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жанр: вірш. Тема: зображення мрій ліричної героїні, роздумів над сенсом життя, за яке треба боротися до останньої краплі крові та вірити у перемогу. Ідея: уславлення героїзму, мужності, віри у перемогу. Епітети: дитячі любі роки, вродливі королівни, безпощадній зброї.