Аналіз вірша М. Рильський "Спасибi"Яке це славне слово — хлібороб,—Що жартома ще звуть і гречкосієм!До слів найкращих я вписав його б,До тих, які ми серцем розумієм!Який це труд, який солоний піт,Яка жага і втома життєдайна!Ну,...

Аналіз вірша М. Рильський "Спасибi" Яке це славне слово — хлібороб,— Що жартома ще звуть і гречкосієм! До слів найкращих я вписав його б, До тих, які ми серцем розумієм! Який це труд, який солоний піт, Яка жага і втома життєдайна! Ну, безперечно, знає цілий світ Про роль почесну трактора й комбайна. Спасибі їм: помічники живі Вони у чеснім хліборобськім щасті... Та треба працювать і голові, Докласти треба руки мозолясті, Щоб красувався вбогий переліг Нечувано багатим урожаєм, Щоб гречка розливалася, як сніг, Пшениця слалась маревом безкраїм, Щоб кукурудза в строгому ладу Підкорювала все нові простори, Щоб жайворонки пісню молоду Підносили над колосисте море, Щоб хліб, як сонце, сяяв на столі У кожній хаті, домі та колибі... Уклін земний працівникам землі! Вам, сіячі, плугатарі,— спасибі! Вот сам стих
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
.вллаалалсьлслаалл ЛС бдадвдалjdjdjdhfrh