Андрійко намалював квадрат,у якого всі сторони різних кольорів.потім він намалював по маленькому колу з центром у кожній вершині квадрата так,що всі кола також різних кольорів.Скільки кольорів використав Андрійко,якщо жодного к...

Андрійко намалював квадрат,у якого всі сторони різних кольорів.потім він намалював по маленькому колу з центром у кожній вершині квадрата так,що всі кола також різних кольорів.Скільки кольорів використав Андрійко,якщо жодного кольору не використав двічі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За условием квадрат АВСД. У которого все стороны равны итог такой у квадрата 4 стороны из каждой точки провёл круг. Значит 4*2=8