Андрійко,Сергійко,Мишко і Юрко святкують свій день народження в різні пори року. до Андрійка на іменини друзі йдуть раніше,ніж до сергійка, але пізніше, ніж до Юрка. Коли святкує свій день народження Юрко, якщо Мишко народився ...

Андрійко,Сергійко,Мишко і Юрко святкують свій день народження в різні пори року. до Андрійка на іменини друзі йдуть раніше,ніж до сергійка, але пізніше, ніж до Юрка. Коли святкує свій день народження Юрко, якщо Мишко народився у січні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мишко народився в зимку тоди для трох инших друзив залишилося лито,весна и осинь  Юрко у весну,Андрийко у литку,сергийка восени