Английский чтение! Просьба помочь! Кому не сложно помогите как читается текс, прям русскими буквами. Огромная просьба помогите! I'm not a sports fan, I do not like to run, jump, throw something there, I like to watch. And I lo...

Английский чтение! Просьба помочь! Кому не сложно помогите как читается текс, прям русскими буквами. Огромная просьба помогите! I'm not a sports fan, I do not like to run, jump, throw something there, I like to watch. And I look most often out of the sport is football, I like it, I'm not a fan of a particular command, I just like the entertainment happening on the field.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай эм нот а спот фан,ай ду нот Лайк ту ран,джамп,сроу самсинк зэа,ай Лайк ту воч .Энд ай лук мост офен оут оф зэ спот ис футбол ,ай Лайк ит,ай эм нот э фэн оф э патикула комэнд ,Ай джаст Лайк зэ энтетаймент хэпениниг он зэ филд