Английский. (сделайте страницу та которая ближе) ДАЮ 100 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Dear Polly ..............You could ask your mother to record performances of your favorite pop group. So you can watсh their concert the next day before you go to bed.
2 действительно видно неразборчиво ....
3 Dear Bored Ben........... You can try looking for another club. I sure your parents will give you permission to go there.