Answer the questions (с русским переводом)1. Have you got a nickname?2. Are you a member of a club?3. What is your club called?4. Do you send e-mail messages to your friends?5. Do you sometimes invite friends to your place?

Answer the questions (с русским переводом) 1. Have you got a nickname? 2. Are you a member of a club? 3. What is your club called? 4. Do you send e-mail messages to your friends? 5. Do you sometimes invite friends to your place?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У вас есть прозвище?  2. Вы являетесь членом клуба?  3. Как ваш клуб называется?  4. Отправляете ли вы письма своим друзьям по электронной почте? 5. Ты когда нибудь приглашал к себе друзей? Вот я перевел вопросы, а ответить тебе нужно самому, так как это касается тебя 1. I do not have a nickname 2.No, I am not a member of the club 3.My club does not say, because I am not in them 4.Yes, of course, we love to talk 5.Yes, we spend a lovely evening with friends Пожалуйста.
Гость
 1. У вас есть прозвище?2  Являетесь ли вы членом клуба?. 3.Вы  посылаете е маил сообщения своим друзьям? 4.Ты иногда приглашал друзей на своё место?