А)ПЕРИМЕТР КВАДРАТА ДОРІВНЮЄ 28 СМ. ЗНАЙДИ ДОВЖИНУ СТОРОНИ КВАДРАТА. Б) ПЕРИМЕТР МНОГОКУТНИКА, У ЯКОГО ВСІ СТОРОНИ ПО 4 СМ, ДОРІВНЮЄ 28 СМ. СКІЛЬКИ СТОРІН У ЦЬОГО МНОГОКУТНИКА. ЗАДАЧА 2. НАКРЕСЛИ ЧОТИРИКУТНИК. ВИМІРЯЙ ЙОГО СТОР...

А)ПЕРИМЕТР КВАДРАТА ДОРІВНЮЄ 28 СМ. ЗНАЙДИ ДОВЖИНУ СТОРОНИ КВАДРАТА. Б) ПЕРИМЕТР МНОГОКУТНИКА, У ЯКОГО ВСІ СТОРОНИ ПО 4 СМ, ДОРІВНЮЄ 28 СМ. СКІЛЬКИ СТОРІН У ЦЬОГО МНОГОКУТНИКА. ЗАДАЧА 2. НАКРЕСЛИ ЧОТИРИКУТНИК. ВИМІРЯЙ ЙОГО СТОРОНИ Й ЗНАЙДИ ПЕРИМЕТР.
Гость
1)28÷4=7см 2)28÷4=7сторін 3
Гость
28/4=7 ответ ===7!!!!!