"Are you responsible for the concert?" "Have you ever been to Spain?" "Where do you usually spend summer holidays?" "Where have you been?" П?

"Are you responsible for the concert?" "Have you ever been to Spain?" "Where do you usually spend summer holidays?" "Where have you been?" П??реведите в косвенную речь на английском языке!!! Пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Mary asks:Are you responsible for the concert? Vasya asks: Have you ever been to Spain? Gena asks: Where do you usually spend summer holidays? He asks: Where have you been?