Ата әже немере ауыл сөздерге әңгіме құрау керек помогите пожалуйста 80 жаттығу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осы жазда ауылга барганмын.Сол кездер естен кетпестей болды.Ажемнин колынан шыккан курттын дами али аузымнан кетпеди.Олар мени коп нарсеге баулып, уйретти."Жалгыз немерем гой" деп таттинин барин аузыма тосты.Ия , расында мен олардын жалгыз немересимин. Мен оларды катты жаксы коремин.Осындай ата-ажемнин барына куаныштымын.