Атомний номер хімічного елемента який на 12 електронівбільше ,ніж найпоширениший хімічний елемент на землі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Самый распространённый хим. элемент на земле - это кислород, у него 8 электронов => 8 + 12 = 20 - значит нужный нам элемент кальций. Найпоширеніший хім. елемент на землі - це кисень, у нього 8 електронів => 8 + 12 = 20 - значить потрібний нам елемент кальцій.