Автобуси відправляються від аеропорту до центру міста кожні 3 хвилини. Автомобіль виїжджає з аеропорту разом з автобусом і їде до центру міста по тому самому маршруту. Автобус доїжджає до центру за 60 хвилин, а автомобіль за 35...

Автобуси відправляються від аеропорту до центру міста кожні 3 хвилини. Автомобіль виїжджає з аеропорту разом з автобусом і їде до центру міста по тому самому маршруту. Автобус доїжджає до центру за 60 хвилин, а автомобіль за 35 хвилин. Скільки автобусів, які їдуть з аеропорту до центру міста, зустріне автомобіль на своєму шляху до центру, не рахуючи автобуса, х яким він виїхав одночасно?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
11 автобусов встретит автомобиль