Автомобіль проїхав Х км за 5 годин ,а автобус проїхав ту саму відстань за 8 годин .На скільки кілометрів за годину швидкість автомобіля більша за швидкість автобуса

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex] \frac{x}{5} [/latex] - швидкість автобуса [latex] \frac{x}{8} [/latex] - швидкість автомобіля [latex] \frac{x}{5} - \frac{x}{8} = \frac{8x}{40} - \frac{5x}{40} = \frac{3x}{40} [/latex] (км/год)-більша швидкість автомобіля Відповідь: на  [latex] \frac{3x}{40} [/latex] (км/год) більша швидкість автомобіля