Қазақ халқы ұлттық киімдері сәндеп тіккен .Киімдері ашық түсті болған .Көйлектері үзын жеңді етектері кең бүрмелі . Камзол шапандарын ою-орнекпен безендірген . Бас киімдері : үкілі тақия сәукеле борік тымақ .Әжелер бастарына ки...

Қазақ халқы ұлттық киімдері сәндеп тіккен .Киімдері ашық түсті болған .Көйлектері үзын жеңді етектері кең бүрмелі . Камзол шапандарын ою-орнекпен безендірген . Бас киімдері : үкілі тақия сәукеле борік тымақ .Әжелер бастарына кимешек киген . Зергерлік бүйымдар білезік алтқа шолпы таққан қазақ халқын . ПЕРЕВИДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ребятам делали прически, шили национальные костюмы казахского народа .Одежда яркого цвета .На рукавом широкий платья гофрированные щетки . Камзол шапандарын орнамента украшают собой орнекпен . Головные уборы : тюбетейка-шапка саукеле алматы борік .Элитного бабушки носили кимешек . Носили ювелирные изделия браслет подвеска сделана алтқа народ