Бабуся купила їжу для своїх чотирьох кішок на 12 днів.Дорогою додому вона знайшла ще дві кішки і забрала їх додому.Якщо вона даватиме кожній кішці таку саму кількість їжі щодня , як і раніше , то на скільки днів тепер вистачить...

Бабуся купила їжу для своїх чотирьох кішок на 12 днів.Дорогою додому вона знайшла ще дві кішки і забрала їх додому.Якщо вона даватиме кожній кішці таку саму кількість їжі щодня , як і раніше , то на скільки днів тепер вистачить купленої їжі ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
12*4=48 и разделить на 6 будет 8