Бабуся розлила 24л молока у 6 однакових глечиків. Місткість банки на 1 л менша, ніж місткість глечика. Скільки банок потрібно , щоб розлити 15 л молока?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
24:6=4 л молока в 1 бидоне                                                                                 4-1=3 л молока в 1 банке                                                                                 15:3=5 банок потребуется для 15 л молока