"Багаж в аэропорту проверяется каждый день" напишите пжл это предл в пассивном залоге во всех временах. буду очень благодарен

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The Luggage in the airport is checked every day The luggage in the airport was checked yesterday The luggage in the airport will be checked tomottow The luggage in the airport is being checked now The luggage in the airport was being checked from 4 till 5 yesterday The luggage in the airport has just been checked The luggage in the airport had been checked by 6 o'clock