BAGS, BOTTLES, CANS, BOXES. 1. I WILL USE FEWER PLASTIC... 2. PAPER ... ARE SAFE FOR TURTLES. 3. ... MADE OF CARDBOARD ARE EASY TO RECYCLE. 4. I ALWAYS RECYCLE ALUMINUM ...

Гость
1.Bottles 2. Bags 3.Boxes 4.Cans