Байка - це:                                                                                                                          А) твір повчального змісту, де головними героями найчастіше виступаютьтварини, а висміюються л...

Байка - це:                                                                                                                          А) твір повчального змісту, де головними героями найчастіше виступають тварини, а висміюються люди.                                                                                             Б) твір, у якому описано те, чого в житті не буває.                                                               В) твір про реальну подію в житті людини чи тварини.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильній ответ-  А)