Берылген создерден сойлемдер курандар: 1)БОЛЫНЕДЫ,КОНЫЛ,КОП,МАДИНИЕТКЕ,ТУРМЫСТАГЫ. 2)САКТАНЫЗДАР,ТАЗАЛЫК,БАЛАЛАР. 3)ТАРБИЕЛЕЙДЫ,ЕНБЕК,БАЛАЛАР,БОЙЫНДА,СЕЗЫМЫН,ЖАУАПКЕРШЫЛЫК.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) балалар тазалық сақтаныздар  3)балалар енбек бойынша жауапкершілік сезімің тәрбелейді  1)  ?
Гость
1)Тұрмыстағы мәдниетке көп көніл бөлінеді 2)Балалар тазалық сақтаңыздар и третье я не поняла