Бүгін қарындасым Арайлымның туған күні. Анам ас әзірлеп жүр. Ал әкеміз екеуіміз базарға сыйлық және торт алуға бардық. Қарындасым көк түсті қатты ұнатады.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
берілгені қандай ? нені орындау керек?
Гость
Сегодня день рождения у моей  сестренки Арайлым. Мама готовит блюда.А  мы с папой вдвоем пошли на базар за подарком и за тортом.Сестренке нравится синий цвет.