Big-bigger happy-......... nice-....... tall-....... fat-... small-..... ciever-........ funny-......... short-........ thin-...... slim-..... fast-...... пожалуйста помогите! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Big-bigger happy-......... nice-....... tall-....... fat-... small-..... ciever-........ funny-......... short-........ thin-...... slim-..... fast-...... пожалуйста помогите! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Happier nicer taller fatter smaller cieverer funnier shortter thinner  slimmer fastter