Bill has got a pig.Ann has got a cat.Anns cat is big.It is fat.Anns cat can sing,It cannot swim.Bills pig can swim.His pig is not bad.It is sad.It can

Bill has got a pig.Ann has got a cat.Anns cat is big.It is fat.Anns cat can sing,It cannot swim.Bills pig can swim.His pig is not bad.It is sad.It cannot sing. пожалуйста перевод на русскому
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Билл получил свинью. Энн есть кошка. Anns кошка большой .Это жир. Anns кошка может петь, он не может плавать. Законопроекты свинья может плавать. Его свинья не плохо .Это печально. Она не может петь