Біологія, 9 клас. Відомі такі захворювання людини як дизентерія, сонна хвороба, малярія, аскаридоз, короста. Вкажіть збудників цих захворювань. Визначте, до якого типу (класу) тварин вони належать. Як попередити дані захворюва...

Біологія, 9 клас. Відомі такі захворювання людини як дизентерія, сонна хвороба, малярія, аскаридоз, короста. Вкажіть збудників цих захворювань. Визначте, до якого типу (класу) тварин вони належать. Як попередити дані захворювання?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Збудник дизентирії - бактерії роду шигели цеграмнегативні короткі палички , стійкі до зовнішнього середовища.Зарахення від бруду. Сонна хвороба- приноситься в організм людини після укусу мухи це-це, збудник ласкі паразити ,мають веретеноподібну форму,маленькі , рухливі. Малярія- збудник відноситься до класу плазмоіди і нараховується 3 види. Аскаридоз - збудник круглий гельмінт аскарид , веретенопдібно форми. Короста- збудник коростяний кліщ , єобдігатним паразитом людини.