Бісектриса гострого кута А паралелограма АВСД ділить сторону BC на відрізки 5 см і 6 см рахуючи від вешини тупого кута знайдіть периметер паралелограма

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ВС=АД=11см кут ВСК=куту СКД як внутрішні різносторонні також вони дорівнюють куту КСД тому що бісектриса поділила їх і т.д) Тоді трикутник КСД-рівнобедренний оскільки кути при основі рівні. Тоді СД=КД=5 см Ну тоді периметр: Р=10+22=32см)