Бригада сантехніків мала встановити 160 лічільників води,по 8 за день,алеале встановлювала по 10. На скільки днів раніше строку бригада виконала роботу?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ну дивись, 160:8=20 днів встановлювали сантехніки аби щодня по 8 160:10=16 днів становлювали сантехніки аби щодня по 10 20-16=4(д)раніше виконали б роботу аби встановлювали по 10 лічильників