Б.Скiльки словосполучень можна скласти з поданих слiв? Назви iх i запиши.З одним зi словосполучень (на вибiр) склади речення. Вузький на ланах житнiй гарячий стежкам...

Б.Скiльки словосполучень можна скласти з поданих слiв? Назви iх i запиши.З одним зi словосполучень (на вибiр) склади речення. Вузький на ланах житнiй гарячий стежками гiрський хлiбний з джерел широкий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гарячий хліб гірське джерело вузька стежка житні лани у нас у вулиці прокладається вузька стежка.