Будь бласка допоможить СРОЧНО!!! 1. Випиши з тексту слова з ьо разом зі словами, з якими вони повязані. 2. Продовжіть текст, розповідаючи про те, що побачило курчатко. Дружні Олівці У коробці жили кольорові олівці.Яко...

Будь бласка допоможить СРОЧНО!!! 1. Випиши з тексту слова з ьо разом зі словами, з якими вони повязані. 2. Продовжіть текст, розповідаючи про те, що побачило курчатко. Дружні Олівці У коробці жили кольорові олівці.Якось синій олівець намалював хмарку синього кольору. Полився дощик. Тоді за роботу взявся працьовитий олівець жовтого кольору. Він намалював жовте сонечко й жовте курчатко. А червоний олівець домалював курчатку червоний дзьобик і червоні лапки. І раптом курчатко заговорило: "Пі - пі - пі...". І побігло ........ нужно продовжити......
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)кольорові олівці синього кольору працьовитий олівець жовтого кольору червоний дзьобик 2)до мами курки просити їжу