Будь ласка! 1) Визначте вид підрядного зв'язку в словосполученні "Жити щасливо". 2) Укажіть види речень за емоційним забарвленням: а)окличні і неокличні б) поширені і непоширені в)питальні, розповідальні, спонукальні г)повн...

Будь ласка! 1) Визначте вид підрядного зв'язку в словосполученні "Жити щасливо". 2) Укажіть види речень за емоційним забарвленням: а)окличні і неокличні б) поширені і непоширені в)питальні, розповідальні, спонукальні г)повні й неповні 3)Визначте вид присудка в реченні: Слово-перше дзеркало духу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.суряднопідрядний  2 а) 3.присудок виражений іменником , простий