Будь ласка допоможіть ! Дуже потрібно ! 1. Визначте валентність карбону та його ступені окиснення у таких сполуках : CH4 , CH3Cl , CH2Cl2 , CHCL2 , CHCl , CCl4 . 2. Визначте ступінь окиснення елементів у сполуках з такими форм...
Будь ласка допоможіть ! Дуже потрібно !
1. Визначте валентність карбону та його ступені окиснення у таких сполуках :
CH4 , CH3Cl , CH2Cl2 , CHCL2 , CHCl , CCl4 .
2. Визначте ступінь окиснення елементів у сполуках з такими формулами :
Fe2(SO4)3 , N2O , Mn2O7 , CaCrO4 , K2Cr2O7 , NH4NO3 .
Ответ(ы) на вопрос:
1. CH4 валентность углерода IV
CH3Cl - IV
CH2Cl2 - IV
CHCl2 - нет такого в-ва
CHCl- то же самое
CCl4 - IV
2.Fe₂⁺³(S⁺⁶O₄⁻²)₃, N⁺¹₂O⁻², Mn₂⁺⁷O₇⁻², Ca⁺²Cr⁺⁶O₄⁻², K₂⁺¹Cr₂⁺⁶O₇⁻², N⁺³H₄⁺¹N⁺⁵O₃⁻²