Будь ласка допоможіть характеристика головних героів А.Дімарова твір "Блакитна дитина"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Риси характеру Толі а) доброта; б) щирість; в) чуйність; г) відповідальність до дорученої справи; д) цілеспрямованість; е) легковажність; терпимість.Вміння Толі: а) кохати і йти на самопожертву; б) поводити себе з товаришами; в) постояти за себе; г) поважне ставлення до мати, дорослих; д) цінує дружбу; е) любов до книги, її творців.