Будь ласка допоможіть мені!"!!!!!! Поясніть відому приказку електриків "Холодне з єднання (скручування) завжди буває гарячим, а гаряче ( спаювання) - холодним" Це повязано з      в області контакту. а)опором б)питомим опором в)...

Будь ласка допоможіть мені!"!!!!!! Поясніть відому приказку електриків "Холодне з єднання (скручування) завжди буває гарячим, а гаряче ( спаювання) - холодним" Це повязано з      в області контакту. а)опором б)питомим опором в) струмом г) теплопровідністю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напевне з опором  струм буде однаковий  питомий опір у припоя навпаки більший  теплопровідність точно ні